Sök resultat

Visa

Pl. Namn Stad Land Tid
1 Agne Truss Södertälje Estland
75 tim 06 min
2 Niklas Yjord Glumslöv Sverige
75 tim 06 min
3 Roman Matus Hässleholm Sverige
74 tim 20 min
4 Jonatan Nordebo Umeå Sverige
74 tim 14 min
5 Charlotta Sahlström Täby Sverige
55 tim 05 min
6 Lars Hagstedt Örebro Sverige
53 tim 10 min
7 Tommy Johansson Svartsjö Sverige
48 tim 32 min
8 Stephen Claw Stockholm Storbritannien
42 tim 31 min
9 Fredrik Göthe Värmdö Sverige
41 tim 50 min
10 Jon Enqvist Stockholm Sverige
41 tim 50 min
11 Pierre Börjesson Stockholm Sverige
41 tim 50 min
12 Anders Mörch Älvsjö Sverige
41 tim 12 min
13 Mohamed Anvarsson Stockholm Sverige
36 tim 35 min
14 Mikael Ramstedt Trosa Sverige
36 tim 01 min
15 Olof Torbrand Skövde Sverige
35 tim 03 min
16 Stefan Jonsson Mariefred Sverige
33 tim 27 min
17 Tobias Nordström Årsta Sverige
33 tim 16 min
18 Viktor Strömquist Uppsala Sverige
31 tim 11 min
19 Olof Modin Johanneshov Sverige
30 tim 53 min
20 Anders Lundgren Strängnäs Sverige
30 tim 28 min
21 Johan Nilsson Nacka Sverige
30 tim 14 min
22 Sakari Haka Espoo Finland
30 tim 14 min
23 Petri Perttilä Helsinki Finland
30 tim 14 min
24 Per Nordström Stockholm Sverige
30 tim 14 min
25 Fredrik Persson Glumslöv Sverige
30 tim 14 min
26 Oscar Rasmusson Tranås Sverige
30 tim 14 min
27 Kristina Bjerka Stockholm Sverige
27 tim 11 min
28 Noomi Grimstad Skellefteå Sverige
27 tim 06 min
29 Mattias Johansson Romelanda Sverige
27 tim 00 min
30 Niklas Mylfalk Solna Sverige
26 tim 38 min
31 Anna-Pia Ternström Bälinge Sverige
25 tim 23 min
32 Jonas Bergström Hägersten Sverige
25 tim 22 min
33 Lars Molin Bromma Sverige
25 tim 08 min
34 Anne Aalto Bålsta Sverige
24 tim 46 min
35 Menno Dijk Märsta Sverige
24 tim 46 min
36 Mattias Sidebäck Köping Sverige
24 tim 46 min
37 Beatrice Lenkert Nacka Sverige
24 tim 26 min
38 Andreas Bilén Göteborg Sverige
24 tim 23 min
39 Annica Johansson Norrtälje Sverige
24 tim 04 min
40 Stefan Larsson Bollebygd Sverige
24 tim 04 min
41 Birger Fält Norsborg Sverige
24 tim 04 min
42 Ylva Hjernö-Christensen Strängnäs Sverige
24 tim 04 min
43 Jan Ehnberg Möklinta Sverige
24 tim 04 min
44 Nicklas Ulvnäs Uppsala Sverige
24 tim 04 min
45 Maria Grimstad Karlskoga Sverige
24 tim 04 min
46 Jan Söderström Önnestad Sverige
24 tim 04 min
47 Magnus Överby Zurich Schweiz
24 tim 04 min
48 Mattias Fahlén Boxholm Sverige
24 tim 04 min
49 Stefan Edström Järfälla Sverige
24 tim 04 min
50 Kristin Lönngren Beddingestrand Sverige
24 tim 04 min
51 Joel Wiklund Stockholm Sverige
24 tim 04 min
52 Calle Ortner Stockholm Sverige
22 tim 46 min
53 Jenny Cernerud Thor Grödinge Sverige
22 tim 08 min
54 Roland Rusch Varberg Sverige
21 tim 29 min
55 Raisa Lång Velazco Stockholm Sverige
21 tim 11 min
56 Asso Karim Årsta Sverige
21 tim 03 min
57 Linda Nordmark Järfälla Sverige
20 tim 33 min
58 Magnus Svensson Örebro Sverige
20 tim 11 min
59 Alexander Scott Malmköping Sverige
19 tim 40 min
60 Stefan Hedlund Eskilstuna Sverige
19 tim 17 min
61 Anna Lindbom Älvsjö Sverige
19 tim 04 min
62 Roger Andersson Södertälje Sverige
18 tim 35 min
63 Linnea Steen Storvreta Sverige
18 tim 31 min
64 Kent Söderström Stockholm Sverige
18 tim 29 min
65 Emil Ankarberg Örebro Sverige
18 tim 24 min
66 Ilpo Borg Helsingborg Sverige
18 tim 10 min
67 Mattias Bergström Järfalla Sverige
18 tim 10 min
68 Jan Ström Sundbyberg Sverige
18 tim 10 min
69 Anders Karlsson Glumslöv Sverige
18 tim 10 min
70 Joakim Johansson Ulrika Sverige
18 tim 10 min
71 Niklas Skagerman Stockholm Sverige
18 tim 10 min
72 Anders Ternström Bälinge Sverige
18 tim 10 min
73 Aron Revesz Stockholm Sverige
18 tim 10 min
74 Tove Scott Bålsta Sverige
18 tim 10 min
75 Per Scott Bålsta Sverige
18 tim 10 min
76 Roland Stenberg Stockholm Sverige
18 tim 10 min
77 Stefan Björling Saltsjö-Boo Sverige
18 tim 10 min
78 Daniel Andersson Sköndal Sverige
18 tim 10 min
79 Andreas Mossljung Torslanda Sverige
18 tim 10 min
80 Martin Leukhardt Uppsala Sverige
18 tim 10 min
81 Peter Lindkvist Södertälje Sverige
18 tim 10 min
82 Daniel Caidahl Falköping Sverige
18 tim 10 min
83 Magnus Lind Åkersberga Sverige
18 tim 10 min
84 Erik Allenius Somnell Johanneshov Sverige
18 tim 10 min
85 Karl Lewenhagen Mariefred Sverige
18 tim 10 min
86 Marcus Hansander Kungsängen Sverige
18 tim 10 min
87 Thomas Angeria Saltsjö-Boo Sverige
18 tim 10 min
88 Aku Kopakkala Espoo Finland
18 tim 10 min
89 Denise Barringer Elverson, Pennsylvania USA
18 tim 10 min
90 Lena Karlberg Kalmar Sverige
18 tim 10 min
91 Anton Bondesson Västerås Sverige
18 tim 09 min
92 Fredrik Tjulin Stora Sundby Sverige
17 tim 44 min
93 Hans-Olof Fong Jönköping Sverige
16 tim 35 min
94 Teresa Norman Uppsala Sverige
16 tim 35 min
95 Moises Santoyo Leon Uppsala Sverige
16 tim 35 min
96 Sanne Petersson Tyresö Sverige
16 tim 05 min
97 Charlotte Svensson Enskede Sverige
16 tim 05 min
98 Jan M Djurfeldt Örebro Sverige
16 tim 05 min
99 Olle Dahl Vattholma Sverige
16 tim 02 min
100 Björn Paulsson Uppsala Sverige
15 tim 26 min
101 Jutta Karvinen Stockholm Sverige
15 tim 17 min
102 Camilla Holmquist Askersund Sverige
14 tim 55 min
103 Simon Granberg Uppsala Sverige
14 tim 31 min
104 Kent Ohlsson Ekerö Sverige
14 tim 30 min
105 Magnus Edström Norrköping Sverige
14 tim 25 min
106 Elias Olsson Solna Sverige
14 tim 14 min
107 Markus Åkerman Åby Sverige
14 tim 05 min
108 Frank Johan Ahlberg Stockholm Sverige
14 tim 04 min
109 Gregor Warda Älvsjö Sverige
14 tim 03 min
110 Dennis Boström Skarpnäck Sverige
14 tim 01 min
111 Johan Söderlind Lidingö Sverige
13 tim 47 min
112 Robin Wallén Stockholm Sverige
13 tim 43 min
113 Tina Lindman Linköping Sverige
13 tim 41 min
114 Ulf Widlund Stockholm Sverige
13 tim 34 min
115 Sebastian Rausbo Laholm Sverige
13 tim 26 min
116 Klas Almstedt Näsviken Sverige
13 tim 19 min
117 Helena Ljungberg Deje Sverige
13 tim 10 min
118 Kim Karlsen Huddinge Sverige
13 tim 10 min
119 Jesper Axberg Västerås Sverige
13 tim 08 min
120 Hannes Parlow Heby Sverige
13 tim 08 min
121 Claes Norrgård Stockholm Sverige
13 tim 04 min
122 Mattias Eriksson Knivsta Sverige
12 tim 49 min
123 Elin Hammarsten Enköping Sverige
12 tim 49 min
124 Anna Lindholm Nyköping Sverige
12 tim 48 min
125 Anders Thudén Rönninge Sverige
12 tim 38 min
126 Michael Wikberg Stockholm Sverige
12 tim 33 min
127 Jakob Widlund Täby Sverige
12 tim 27 min
128 Mikael Dahl Uppsala Sverige
12 tim 10 min
129 Kitty Boode Järfälla Sverige
12 tim 10 min
130 Ludvig Schlyter Bromma Sverige
12 tim 10 min
131 Anna-Lena Brolin Bromma Sverige
12 tim 10 min
132 Niklas Holmqvist Johanneshov Sverige
12 tim 10 min
133 Bertrand Bizot-Espiard Stockholm Sverige
12 tim 10 min
134 Joni Mäenpää Bro Sverige
12 tim 10 min
135 Mikael Hellström Nykvarn Sverige
12 tim 10 min
136 Karin Flemström Sollentuna Sverige
12 tim 10 min
137 Anders Fält Järfälla Sverige
12 tim 10 min
138 Patrik Fält Malmö Sverige
12 tim 10 min
139 Nicolina Karlsen Huddinge Sverige
12 tim 10 min
140 Erling Björnsson Skärholmen Sverige
12 tim 10 min
141 Kai Rydberg Saltsjö-Boo Sverige
12 tim 10 min
142 Peter Thomasson Solna Sverige
12 tim 10 min
143 Ksenija Orlovskaya Köll Järfälla Sverige
12 tim 10 min
144 Lars Alenius Göteborg Sverige
12 tim 10 min
145 Magnus Kempe Sundsvall Sverige
12 tim 10 min
146 David Fröjd Révész Stockholm Sverige
12 tim 10 min
147 Maria Carlsson Matfors Sverige
12 tim 10 min
148 Rikard Stensson Karlstad Sverige
12 tim 10 min
149 David Balke Nynäshamn Sverige
12 tim 10 min
150 Hans Baatz Strängnäs Sverige
12 tim 10 min
151 Elin Fransson Karlstad Sverige
12 tim 10 min
152 Agneta Jonsson Järfälla Sverige
12 tim 10 min
153 Johnny Wallen Vårby Sverige
12 tim 10 min
154 Jorild Mossljung Torslanda Sverige
12 tim 10 min
155 Ida Benari Ösmo Sverige
12 tim 10 min
156 Fia Jansson Eskilstuna Sverige
12 tim 10 min
157 Ingela Lindgren Älvsjö Sverige
12 tim 10 min
158 Andreas Lundin Stockholm Sverige
10 tim 36 min
159 Thomas Nagel Lidingö Sverige
10 tim 31 min
160 Jessica Persson Gävle Sverige
10 tim 12 min
161 Andréa Gardeling Fässler Järfälla Sverige
10 tim 03 min
162 Martha Jorsback Uppsala Sverige
9 tim 49 min
163 Linnea Grönkvist Kungsängen Sverige
9 tim 04 min
164 Lise-Lotte Smolle Täby Sverige
9 tim 04 min
165 Jonas Brunnberg Köping Sverige
9 tim 04 min
166 Robert Helgesson Hallstahammar Sverige
9 tim 04 min
167 Patrik Nyberg Bagarmossen Sverige
9 tim 04 min
168 Fredrik Rosenqvist Linköping Sverige
9 tim 04 min
169 Fredrik Engström Stockholm Sverige
9 tim 04 min
170 Tobias Olsson Ekerö Sverige
9 tim 03 min
171 Maria Sjöstedt Laakso Solna Sverige
9 tim 03 min
172 Mikael Marino Järna Sverige
8 tim 30 min
173 Eva Rinaldo Sundbyberg Sverige
8 tim 30 min
174 Anders Ryman Tyresö Sverige
8 tim 30 min
175 Conny Andersson Solna Sverige
8 tim 30 min
176 Marianne Leukhardt Uppsala Sverige
8 tim 15 min
177 Vincent Lingehed Linköping Sverige
8 tim 05 min
178 Melker Widén Sollentuna Sverige
8 tim 05 min
179 Matthias Holgersson Kungsängen Sverige
7 tim 56 min
180 Tobhias Roxström Kungsängen Sverige
7 tim 56 min
181 Martin Siljeström Stockholm Sverige
7 tim 51 min
182 Lena Rud Forsberg Oxelösund Sverige
7 tim 26 min
183 Alexandra Johnsson Kallinge Sverige
6 tim 35 min
184 Jan Jatala Skokloster Sverige
6 tim 35 min
185 Jessica Jatala Skokloster Sverige
6 tim 35 min
186 Linnea Karlsen Huddinge Sverige
6 tim 35 min
187 Ann-Marlene Flygare Piteå Sverige
6 tim 35 min
188 Nina Rolfsdotter Vendelsö Sverige
6 tim 35 min
189 Carolina Olsson Bålsta Sverige
6 tim 35 min
190 Cecilia Ragnarsson Bromma Sverige
6 tim 35 min
191 Marica Adolfsson Linköping Sverige
6 tim 35 min
192 Monika Bengtsson Oxelösund Sverige
6 tim 35 min
193 Jürgen Smolle Sollerön Sverige
6 tim 35 min
194 Mats Elmefors Vendelsö Sverige
6 tim 35 min
195 Pelle Lindholm Lidingö Sverige
6 tim 25 min
196 Pia Green Skövde Sverige
5 tim 58 min
197 Malin Johansson Luleå Sverige
5 tim 56 min
198 Rolf Häggqvist Malmberget2 Sverige
5 tim 56 min
199 Fredrik Jonsson Järfälla Sverige
3 tim 47 min
200 Gustav Lake Hässelby Sverige
2 tim 19 min
201 Viktor Kull Danderyd Sverige
2 tim 02 min
202 Magnus Kindberg Stockholm Sverige
2 tim 00 min

Fotrally IK

All rights reserved ©

Website made by

CJ & HJ

Följ oss i sociala medier

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube