Sök resultat

Visa

Pl. Namn Stad Land Tid
1 Anders Jungefors Stockholm Sverige
42 tim 00 min
2 Anna Hessel Uppsala Sverige
42 tim 00 min
3 Helen Lagerblad Mora Sverige
38 tim 00 min
4 Theodor Colombo Åkersberga Sverige
36 tim 38 min
5 Lisa Mobrand Stockholm Sverige
36 tim 05 min
6 Lars Hagstedt Örebro Sverige
32 tim 21 min
7 Svenerik Johansson Boxholm Sverige
32 tim 00 min
8 Jan-Erik Ramström Nynäshamn Sverige
31 tim 43 min
9 Mattias Fahlén Boxholm Sverige
30 tim 45 min
10 Christer Janzon Stockholm Sverige
30 tim 40 min
11 Olof Torbrand Skövde Sverige
30 tim 34 min
12 Stefan Lindgren Sollentuna Sverige
30 tim 16 min
13 Markus Åkerman Åby Sverige
30 tim 14 min
14 Niklas Mylfalk Solna Sverige
30 tim 13 min
15 Karl Lewenhagen Mariefred Sverige
30 tim 12 min
16 Leon Jämtin Stockholm Sverige
30 tim 11 min
17 Stefan Olsson Bromma Sverige
30 tim 09 min
18 Stefan Edström Järfälla Sverige
28 tim 42 min
19 Anna-Pia Ternström Bälinge Sverige
28 tim 41 min
20 Karin Kebbe Helin Årsta Sverige
28 tim 22 min
21 Christer Broström Skärblacka Sverige
27 tim 08 min
22 Lars Molin Bromma Sverige
25 tim 59 min
23 Nicklas Ulvnäs Uppsala Sverige
24 tim 48 min
24 Andreas Mossljung Torslanda Sverige
24 tim 39 min
25 Stefan Jonsson Mariefred Sverige
24 tim 27 min
26 Leonora Johnson Degerfors Sverige
24 tim 10 min
27 Hans Kneczke Hässelby Sverige
24 tim 08 min
28 Stefan Larsson Bollebygd Sverige
24 tim 07 min
29 Kristoffer Björklund Karlstad Sverige
24 tim 04 min
30 Carl Björklund Göteborg Sverige
24 tim 04 min
31 Magnus Svensson Örebro Sverige
24 tim 04 min
32 Birger Fält Norsborg Sverige
24 tim 04 min
33 Anders Ternström Bälinge Sverige
24 tim 04 min
34 Stefan Andersson Tumba Sverige
24 tim 04 min
35 Tommy Swärdh Kramfors Sverige
24 tim 04 min
36 Mattias Gustavsson Gemla Sverige
23 tim 14 min
37 Christer Leijon Kramfors Sverige
22 tim 30 min
38 Menno Dijk Märsta Sverige
22 tim 20 min
39 Jenny Cernerud Thor Grödinge Sverige
21 tim 30 min
40 Lennart Möllerström Sollentuna Sverige
21 tim 07 min
41 Olof Modin Johanneshov Sverige
20 tim 48 min
42 Martin Leukhardt Uppsala Sverige
20 tim 16 min
43 Pontus Palmborg Mariefred Sverige
18 tim 53 min
44 Peter Lindkvist Södertälje Sverige
18 tim 19 min
45 Johan Andreasson Kungälv Sverige
18 tim 10 min
46 Micael Andreasson Romelanda Sverige
18 tim 10 min
47 Edda Flink Uppsala Sverige
18 tim 09 min
48 Matthias Köhler Karlskoga Sverige
18 tim 08 min
49 Roholla Norozi Hallsberg Sverige
18 tim 06 min
50 Claes Norrgård Stockholm Sverige
18 tim 04 min
51 Johan Welander Sandviken Sverige
18 tim 00 min
52 Filip Angeria Saltsjö-Boo Sverige
18 tim 00 min
53 Emil Ankarberg Örebro Sverige
17 tim 02 min
54 Fredrik Stoltz Bagarmossen Sverige
16 tim 40 min
55 Lena Karlberg Kalmar Sverige
16 tim 36 min
56 Noomi Grimstad Skellefteå Sverige
15 tim 54 min
57 Russell Adams Arvika Sverige
15 tim 40 min
58 Maria Herngren Stockholm Sverige
15 tim 40 min
59 Salomon Johnson Karlskoga Sverige
14 tim 38 min
60 Andreas Bilén Göteborg Sverige
14 tim 09 min
61 Ellinor Hammarsten Uppsala Sverige
13 tim 22 min
62 Mattias Sidebäck Köping Sverige
13 tim 22 min
63 Linda Lindgren Hässelby Sverige
12 tim 52 min
64 Mika Sinkkonen Södertälje Sverige
12 tim 35 min
65 Adam Green Örebro Sverige
12 tim 17 min
66 Ida Benari Ösmo Sverige
12 tim 17 min
67 Lena Hammarsten Mariefred Sverige
12 tim 17 min
68 Tom Johnson Karlskoga Sverige
12 tim 16 min
69 Karl Yttermyr Stockholm Sverige
12 tim 13 min
70 Mikael Dufvenberg Sandviken Sverige
12 tim 13 min
71 Mikael Marino Järna Sverige
12 tim 09 min
72 Johan Engström Eskilstuna Sverige
12 tim 09 min
73 Stefan Hedlund Eskilstuna Sverige
12 tim 09 min
74 Tobias Luthin Mariefred Sverige
12 tim 06 min
75 Peter Hissing Trångsund Sverige
12 tim 05 min
76 Jörgen Skarlund Eslöv Sverige
12 tim 05 min
77 Carola Johansson Gimo Sverige
12 tim 05 min
78 Emilie Bidne Holmen Stockholm Norge
12 tim 05 min
79 Magnus Edström Svärtinge Sverige
12 tim 05 min
80 Louise Hedman Huddinge Sverige
12 tim 05 min
81 Daniel Wohlin Kista Sverige
12 tim 05 min
82 Reima Hartikainen Göteborg Sverige
12 tim 05 min
83 Tobias Norström Uppsala Sverige
12 tim 05 min
84 Jessica Jatala Skokloster Sverige
9 tim 53 min
85 Elin Hammarsten Enköping Sverige
9 tim 49 min
86 Thomas Angeria Saltsjö-Boo Sverige
9 tim 25 min
87 Rikard Prüzelius Stockholm Sverige
9 tim 12 min
88 Björn Dickson Nyköping Sverige
9 tim 12 min
89 Simon Colombo Åkersberga Sverige
8 tim 45 min
90 Anna Lindersson Nykvarn Sverige
8 tim 24 min
91 Awet Tesfamariam Kista Sverige
8 tim 20 min
92 Frida Lyckman Skärholmen Sverige
8 tim 20 min
93 Therese Norlen Enskede Sverige
7 tim 00 min
94 Viktoria Mattisson Enskede Sverige
7 tim 00 min
95 Marie Alm Enskede Sverige
7 tim 00 min
96 Henric Österlindh Falköping Sverige
6 tim 13 min
97 Leif Franzén Visby Sverige
6 tim 10 min
98 David Franzén Visby Sverige
6 tim 10 min
99 Adam Schulze Kalmar Sverige
2 tim 16 min
100 Jesper Flink Tärnsjö Sverige
0 tim 04 min

Fotrally IK

All rights reserved ©

Website made by

CJ & HJ

Följ oss i sociala medier

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube